Hakkımızda

LOGOAraç lastikleri tamiri ve bakımı konusunda 18 yıllık tecrübesini aile şirketi bünyesinde 2004 yılında kurumsal olarak faaliyete başlayan Lastik Dünyası, günümüze kadar kaliteli hizmet anlayışını sürdürerek yoluna devam etmektedir. Samandıra – Sancaktepe‘de ki merkezimizde toptan ve perakende satış ve servis (Akü / Jant / Rot-Balans Ayarı /  Jant Düzeltme / Sökme-Takma / Lastik Tamiri) hizmeti vermekteyiz. Lastik Dünyası olarak hedefimiz; kuruluşundan bugüne rekabetin ön plana çıktığı Türkiye pazarında müşteri memnuniyeti ve öncelikli kalite tercihimizden de taviz vermeksizin en mükemmeli sunmaya devam etmekteyiz. Kaliteyi ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen Lastik Dünyası uzman personeli teknolojik alt yapısı ve sunduğu çözümleriyle farkını göstermektedir. Güvenliğinizin hayatta ki en önemli olduğunun bilincinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en iyiyi en doğru şekilde sunmaya çalışmaktadır.

Amaç; müşterilerin araçlarına lastik almak için gelmiş oldukları satış noktalarında ihtiyacı olan lastiği arayıp bulabilmesi için tüm markaları aynı çatı altında buluşturmaktır.

Böylelikle Lastik Dünyası müşterileri, trafik yoğunluğunun sürekli olarak yaşandığı İstanbul’ da herhangi bir riske girmeden ve vakitten tasarruf ederek en iyi markalara en kısa zamanda ve iyi fiyatlarla ulaşılabilecektir.